Ringi erekcyjne sposobem na dłuższą erekcję

Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels
Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Ringi erekcyjne to gadżety erotyczne opracowane z myślą o mężczyznach, które stanowią doskonały sposób na dłuższą erekcję. Choć problemy ze wzwodem stanowią dziś często spotykaną przypadłość, to wciąż wielu mężczyzn wstydzi się do nich przyznać i poszukać jakiegoś rozwiązania. Niestety, panowie swoją samoocenę w dużej mierze uzależniają od sprawności seksualnej. Gdy zawodzą na tym polu, czują się bezwartościowi. Tymczasem problemy z erekcją mogą przytrafić się każdemu. Można im też skutecznie zaradzić, korzystając ze sprawdzonych sposobów.

Spis treści:

  1. Problemy z erekcją a psychika mężczyzny
  2. Problemy ze wzwodem niejedno mają imię. Przedwczesny wytrysk
  3. Jak zapobiec problemom z erekcją?
  4. Problemy ze wzwodem – kiedy wymagają specjalistycznej konsultacji?
  5. Ringi erekcyjne, czyli gadżet erotyczny do zadań specjalnych
  6. Jak działają ringi na penisa?
  7. Rozciągliwy pierścień erekcyjny
  8. Lasso na penisa – zalety i wady
  9. Metalowy pierścień na penisa
  10. Dyskretny sex shop

Problemy z erekcją a psychika mężczyzny

Problemy seksualne mężczyzn różnią się od tych, z którymi borykają się kobiety. Panie zazwyczaj martwią się tym, jak wyglądają i czy ich ciało jest atrakcyjne dla partnera. Kobiety najbardziej obawiają się tego, że usłyszą jakąś krytyczną uwagę dotyczącą piersi, nadwagi czy pośladków. Natomiast każdy mężczyzna chce stanąć na wysokości zadania i pochwalić się sprawnością seksualną oraz swoimi łóżkowymi umiejętnościami. Czasem presja związana z tym, aby dobrze wypaść, przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Organizm mężczyzny odmawia mu posłuszeństwa i pojawiają się problemy z erekcją. Jeśli brak wzwodu wystąpił już wcześniej w sytuacji intymnej, to nasz partner może mniej lub bardziej świadomie obawiać się tego, jak wypadnie tym razem. Niestety, stres i zamartwianie się ma moc samospełniającej się przepowiedni.

Problemy ze wzwodem niejedno mają imię. Przedwczesny wytrysk

Nie tylko brak erekcji stanowi problem. Czasem wzwód występuje, ale mężczyzna za szybko finiszuje. Przedwczesny wytrysk może mieć różne podłoże. Czasem mężczyzna nie posiada pewnych umiejętności, które pozwalają na opóźnienie własnego orgazmu i tym samym wydłużenie aktu. Zdarza się jednak, że zbyt rzadko uprawia seks, przez co sytuacja intymna z kobietą tak mocno go podnieca, że pojawia się przedwczesny wytrysk. W grę wchodzić może też duża atrakcyjność partnerki, co sprzyja szybkiemu finiszowaniu.

Jak zapobiec problemom z erekcją?

Problemy z erekcją mogą też pojawić się wskutek stresu w pracy, nadmiaru obowiązków, złej diety, stosowania używek oraz niedostatecznej aktywności fizycznej. W takiej sytuacji pomocne mogą okazać się techniki relaksacyjne, w tym także angażujące hobby. Także przewartościowanie pewnych spraw może skutkować zredukowaniem obowiązków do minimum. Wysoko przetworzone produkty spożywcze warto zastąpić świeżymi owocami i warzywami, do diety należy włączyć też więcej produktów pełnoziarnistych. Papierosy i alkohol to używki, które nic nie wnoszą do naszego życia, natomiast sporo nam odbierają. Warto zatem zerwać z nałogiem, aby cieszyć się zdrowiem i mieć udany seks. Jeśli mężczyzna skarży się na problemy ze wzwodem, powinien zastanowić się nad tym, aby zamienić samochód na rower i to na nim dojeżdżać do pracy. Aktywność fizyczna dobroczynnie wpływa na cały organizm, w tym sprawność seksualną.

Problemy z erekcją

Pixabay

Problemy ze wzwodem – kiedy wymagają specjalistycznej konsultacji?

Czasem problemy z erekcją stanowią tylko wierzchołek góry lodowej. To tylko jeden z objawów znacznie poważniejszej choroby, np. cukrzycy czy zaburzeń w pracy tarczycy. Jeśli zmiana stylu życia nie przynosi pożądanych rezultatów, warto zgłosić się do lekarza i wykonać wszystkie niezbędne badania, w tym podstawową morfologię. Ta może wykazać pewne nieprawidłowości i wytyczyć lekarzowi dalszy kierunek diagnostyki.

Ringi erekcyjne, czyli gadżet erotyczny do zadań specjalnych

Istnieją także doraźne rozwiązania na problemy ze wzwodem, jednym z nich są ringi erekcyjne.  Taki pierścień erekcyjny kupimy m.in. w sex shopie Easytoys.pl.  Można go zamówić online, korzystając z dyskretnej wysyłki. Wielu mężczyzn czuje się skrępowanych własną niedyspozycją i na myśl o zakupach stacjonarnych ogarnia ich silny lęk. Na szczęście ringi na penisa można kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko sprzęt z dostępem do internetu.  Sex shop internetowy Easytoys.pl oferuje różnorodne pierścienie erekcyjne. Zanim jednak przejdziemy do omawiania szczegółów, skupmy się na tym, jak działa ring erekcyjny.

Jak działają ringi na penisa?

Podczas wzwodu obserwuje się napływ krwi do ciał jamistych w członku. W rezultacie penis zwiększa swą objętość i staje się sztywny.  Ringi erekcyjne działają niczym obręcz, która zaciska się na naczyniach krwionośnych. W rezultacie krew wolniej odpływa z członka, przez co mężczyzna może sobie pozwolić na dłuższą penetrację.  Erekcja jest nie tylko dłuższa niż zwykle, ale też mocniejsza.  Pierścień erekcyjny nie pomoże w sytuacji, gdy mężczyzna skarży się na brak  wzwodu. Jeśli jednak ten występuje, można go wzmocnić dzięki temu niepozornemu gadżetowi erotycznemu.

Rozciągliwy pierścień erekcyjny

Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Rozciągliwy pierścień erekcyjny

Na rynku można spotkać różne rodzaje ringów erekcyjnych. Szczególnej uwadze polecamy rozciągliwy pierścień erekcyjny. Posiada on jedną, zasadniczą zaletę – dopasowuje się do indywidualnych wymiarów członka.  Wybierając rozciągliwy pierścień erekcyjny, warto zdecydować się na ten z silikonu, ponieważ jest to materiał bezpieczny, przyjemny w dotyku i nieporowaty, przez co łatwo można go utrzymać w czystości. Niestety, nie należy go używać równolegle z lubrykantami na bazie wody.

Lasso na penisa – zalety i wady

Lasso na penisa wygląda dość charakterystycznie, co w pełni oddaje nazwa tego gadżetu erotycznego. Mamy tutaj do czynienia z regulowanym zaciskiem na penisa.  Niemniej sam materiał, z którego wykonano lasso na penisa, nie wykazuje zbyt dużej elastyczności. Ma to swoje dobre i złe strony.

Metalowy pierścień na penisa

Ringi na penisa czasem przypominają obrączki. Wielu mężczyzn twierdzi, że metalowy pierścień na penisa jest niezwykle komfortowy w noszeniu. Ponadto wygląda bardzo zjawiskowo na samym członku. Warto jednak pamiętać, iż metalowy pierścień na penisa w ogóle nie jest elastyczny, dlatego przed złożeniem zamówienia należy dokonać dokładnych pomiarów, po czym podzielić obwód członka przez 3,14. W ten sposób uzyskamy jego średnicę, która pomoże nam dobrać odpowiedni gadżet erotyczny.

Dyskretny sex shop

Jak widać, ringi erekcyjne są dostępne w różnych wariantach. Mają liczne zalety. Nie tylko pozwalają dłużej cieszyć się erekcją, ale też dzięki specjalnym wypustkom mogą zapewnić partnerce nowe doznania. Zależy ci na dyskrecji? Pierścienie erekcyjne zamów w sex shopie online Easytoys.pl.

*Treści zawarte na serwisie Artretyzm.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Artretyzm.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: