Le Petit Marseillais – dla zmysłów i pielęgnacji

le petit marseillais żele pod prysznic

Żele pod prysznic Le Petit Marseillais to wybór idealny dla każdego, kto lubi uniwersalność produktów do pielęgnacji ciała. Żele nawilżające zostały bowiem skomponowane w taki sposób, aby jednocześnie odbywała się pielęgnacja skóry i nawilżanie skóry, które jest kluczowe dla zachowania jej w dobrym stanie na co dzień, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Nawilżanie skóry na jesieni i zimą jest szczególnie istotne ze względu na trudne warunki, w jakich mieszkamy i funkcjonujemy na co dzień. Przyczynia się do tego nie tylko nagła zmiana temperatury, kiedy wchodzimy do wnętrz po spacerze bądź drodze do pracy, ale także ogrzewanie centralne na ogół doprowadzające do znacznego wysuszenia powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. W tym czasie warto więc zadbać dodatkowo o naszą skórę, aby nie odczuwać nieprzyjemnego swędzenia bądź wręcz łuszczenia się wysuszonej skóry. Idealnym rozwiązaniem będzie dobrze dobrany żel pod prysznic i jednocześnie żel do kąpieli, którego możemy używać zarówno w trakcie codziennej szybkiej toalety, jak i relaksujących, wieczornych kąpieli.

Żel Le Petit Marseillais z serii przygotowanej zarówno pod prysznic, jak i do kąpieli http://www.le-petit-marseillais.pl/swiat/zele-pod-prysznic/zele-pod-prysznic-i-do-kapieli to kompozycja subtelnych zapachów o nutach zaczerpniętych z przyrody Prowansji, gdzie powstała marka oraz substancji pielęgnacyjnych znanych od lat jako naturalne środki pomagające zachowaniu gładkiej, nawilżonej i napiętej skóry. Żele pod prysznic i do kąpieli Le Petit Marseillais zawierają bowiem m.in. oliwę z oliwek, aromaty kwiatów wiśni, moreli i orzecha laskowego, kwiaty tilii, a także orzeźwiające zapachy cytrusowe.

Codzienna pielęgnacja suchej skóry wymaga szczególnej ostrożności, ale w dzisiejszych czasach, pełnych pośpiechu, mało kto może sobie pozwolić na długie zabiegi kosmetyczne. Warto więc postawić na sprawdzone produkty do codziennego użytku, które dzięki zastosowaniu naturalnych środków pozwalają w szybki sposób zadbać o siebie w trakcie rutynowych zabiegów toaletowych wykonywanych rano lub wieczorem. Przebadane dermatologicznie, łagodne żele do kąpieli i pod prysznic marki Le Petit Marseillais dają użytkownikom taką możliwość. Dzięki zastosowaniu naturalnych aromatów dodatkowo wpływamy relaksująco bądź pobudzająco na nasze zmysły, wybierając poszczególne kompozycje, jak kwiat wiśni czy owoce cytrusów. Kremowa lub delikatnie orzeźwiająca konsystencja pozwala zarówno na szybkie ożywienie ciała pod porannym prysznicem, jak i relaksującą, leniwą kąpiel będącą nagrodą po pracowitym dniu.

Tekst partnera

Zapraszamy do współpracy!

Biuro
ul. Żniwna 3, 45-763 Opole Tel: 789 457 741
© Copyright Artretyzm czyli dna moczanowa 2020