Ośrodek chirurgii endoskopowej

Online Marketing z Unsplash
Online Marketing z Unsplash

Przez kilkanaście ostatnich lat dokonał się ogromny postęp w diagnostyce i leczeniu urazów narządów ruchu, a zwłaszcza urazów sportowych. Zastosowanie nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu medycznego diametralnie zmniejszyło inwazyjność zabiegów wykonywanych w obrębie stawów i znacząco poprawiło ich skuteczność. Pacjenci zgłaszający się do naszej specjalistycznej kliniki mogą liczyć na najnowocześniejsze i w pełni bezpieczne metody leczenia, dzięki którym mogą szybciej powrócić do pełni zdrowia i do normalnej aktywności.

Nasza klinika chirurgii endoskopowej to wyjątkowa placówka medyczna specjalizująca się w mało inwazyjnych zabiegach operacyjnych wykorzystujących metodę artroskopową. Przy jej pomocy wykonujemy w naszym ośrodku zabiegi rekonstrukcji i naprawy stawu kolanowego, skokowego, biodrowego czy też ramiennego. Metodę artroskopową wykorzystujemy także do przeprowadzania zabiegów w obrębie kręgosłupa. W naszej klinice wykonywane są także zabiegi endoprotezoplastyki, polegające na całkowitej lub częściowej wymianie chorego stawu lub struktur go otaczających, w sytuacjach kiedy zachodzi konieczność przeprowadzenia tego rodzaju leczenia.

Klinika chirurgii endoskopowej http://www.sport-klinika.pl to ośrodek medyczny współpracujący z najlepszymi polskimi i zagranicznymi placówkami naukowymi. Dzięki ścisłej kooperacji z nimi możemy systematycznie wdrażać najnowsze dostępne rozwiązania, stosować nowoczesne techniki operacyjne, wykorzystywać innowacyjny sprzęt medyczny czy też korzystać z najnowszych leków. To wszystko sprawia, że ośrodek nasz jest uważany za jeden z najbardziej nowoczesnych, a zarazem świadczący najwyższej jakości usługi medyczne. Pacjenci przebywający w naszej klinice i poddawani różnego rodzaju zabiegom są pod troskliwą, fachową opieką najlepszych specjalistów i mogą liczyć na szybki powrót do zdrowia.

Zabiegi artroskopowe wykonywane w naszej klinice to nowoczesne techniki operacyjne znacząco skracające pobyt pacjenta na oddziale szpitalnym i jego powrót do normalnej aktywności. Z tego powodu coraz większa część pacjentów uskarżających się na różnego rodzaju dolegliwości w obrębie stawu czy tkanek go okalających, jest kierowanych na tego rodzaju zabiegi. Technika ta jest szczególnie polecana w przypadku urazów sportowych, kiedy to trzeba wykonać rekonstrukcję ścięgna, więzadła lub innej części stawu. Zabiegi przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego w znaczący sposób ułatwiają i skracają czas leczenia, a przede wszystkim minimalizują ryzyko powikłań po zabiegowych.

Tekst partnera

*Treści zawarte na serwisie Artretyzm.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Artretyzm.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: